Processed with VSCO with 4 preset

1. Co zrobić, żeby wyjechać z Wami na Sylwestra w góry do Szklarskiej Poręby?

Pierwszym krokiem jest dokonanie rejestracji na stronie http://system.1uniwersytet.pl/ a następnie wpłata zaliczki w wysokości 150 zł. Do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy należy wpłacić resztę kwoty.

2. Co dokładnie mamy zrobić z umową?

Osoby dokonujące rejestracji w systemie są zobowiązane do zaakceptowania warunków umowy oraz regulaminu. Nie ma konieczności wysyłania do nas pocztą podpisanej umowy.

3. Czy możemy dokonać rezerwacji na wybrany pokój?

Podczas zapisów możecie powiedzieć z kim chcielibyście być zakwaterowani, jednak nie gwarantujemy, że taki pokój uzyskacie. Pokoje dwuosobowe są wybierane najczęściej, dlatego z reguły po przyjeździe na miejsce kwaterujemy Was do pokoi wieloosobowych z Waszą ekipą. Liczba pokoi 2 os. w obu ośrodkach jest ograniczona, a ich rezerwacja wymaga dopłaty do ceny podstawowej 50 zł/os.

4.Gdzie będziemy mieszkać?

Będziemy zakwaterowani w dwóch ośrodkach wypoczynkowych. Oba położone są w górach w Szklarskiej Porębie. Więcej informacji oraz zdjęcia pokoi znajdziecie w zakładce ZAKWATEROWANIE

5.Co będziemy jeść?

W cenę wyjazdu wliczone są dwa ciepłe posiłki dziennie – pożywne śniadanie, które postawi Was na nogi i doda energii do szaleństw na stokach oraz obiadokolacja zapewniająca siłę na zabawę do białego rana!

Jeżeli jesteście na jakiejś specjanej diecie – wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej koniecznie zaznaczcie to w formularzu.

Jedzenia nie zabraknie również podczas zabawy Sylwestrowej – będą podane różne przekąski.

6.Czy będziemy bezpieczni?

Oczywiście, że tak! Przez cały okres wyjazdu nad Waszym bezpieczeństwem będą czuwać rezydenci, ponadto podczas zabawy sylwestrowej o bezpieczeństwo zadba licencjonowana agencja ochrony. Dodatkowo cena wyjazdu zawiera ubezpieczenie NNW.

Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych uczestników.

7.Jak mamy dotrzeć do Szklarskiej Poręby?

Każdy z uczestników może przyjechać na miejsce w dowolny, wybrany sposób. Przygotowaliśmy dla Was trzy najlepsze opcje dojazdu:

  1. dojazd autokarem zapewnionym przez organizatorów –” wyjeżdża 28 grudnia o godz. 6.30 z Poznania, wracamy 2 stycznia. Koszt przejazdu autokarem to 130 zł.
  2. dojazd pociągiem – nie jest to najbardziej komfortowa opcja, ale z pewnością najtańsza – studencki bilet do Szklarskiej Poręby to ok. 30 zł.
  3. dojazd w góry własnym autem – na pewno najwygodniejsza pod względem pełnej mobilności również w trakcie trwania wyjazdu. Pamiętajcie jednak o zimowych oponach, a najlepiej łańcuchach na koła!

8.Co z ośnieżonymi stokami i imprezami na terenie ośrodków?

Zachęcamy Was do korzystania z uroków zimowej górskiej aury i szusowania po ośnieżonych stokach – dlatego właśnie, czekają na Was zniżki na karnety – szczegóły wkrótce!

Cena wyjazdu zapewnia Wam udział we wszystkich organizowanych imprezach na terenie obu ośrodków.

9.Co zabrać ze sobą?

Jedziemy na prawie tydzień w góry, więc polecamy zabrać ciepłe rzeczy!  Sprzęt niezbędny do szusowania po stokach wypożyczycie na miejscu, ale na pewno przyda Wam się strój narciarski  Zapewniamy zabawę na imprezach tematycznych, dlatego warto zabrać ze sobą rzeczy potrzebne do przebrania/charakteryzacji, podstawowe medykamenty (niekiedy sprawdzona pomoc o poranku po ciężkiej nocy), a dla osób przyjeżdżających własnymi autami – pamiętajcie o zimowych oponach i najbezpieczniej, również o łańcuchach. Szczegółowe informacje będziemy podawać wkrótce.

10.Kim jest organizator i jak uzyskacie więcej informacji?

Organizatorem wyjazdu jest
Fundacja Na Rzecz Integracji Środowiska Akademickiego Miasta Poznania Jeden Uniwersytet

Odpowiedzi na pozostałe nurtujące Was pytania udzielimy poprzez e-mail lub telefonicznie.

e-mail: sylwesterstudencki@1uniwersytet.pl

tel.: 799 257 239