Fundacja Jeden Uniwersytet to przede wszystkim dryg i pasja organizowania eventów i wyjazdów skierowanych głównie do studentów. Już od kilku lat bawią się z nami setki studentów i nie tylko, m.in. podczas poznańskich Juwenaliów czy Campusu Studenckiego w Łazach.  Pozytywne komentarze uczestników i uczestniczek z poprzednich edycji potwierdzają nasz profesjonalizm. Podczas sylwestra z nami poznasz mnóstwo imprezowiczów, takich jak Ty, wspólnie będziecie mogli wyszaleć się na stokach, zintegrować i przywitać nowy rok w przepięknej Szklarskiej Porębie! Gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane wspomnienia!

Głównym organizatorem wyjazdu jest Fundacja Na Rzecz Integracji Środowiska Akademickiego Miasta Poznania Jeden Uniwersytet [www.jedenuniwersytet.pl]

Dlaczego warto wyjechać akurat z nami?  Nie przekonacie się, dopóki sami nie spróbujecie!

Fundacja Jeden Uniwersytet to przede wszystkim dryg i pasja organizowania eventów i wyjazdów skierowanych głównie do studentów. Już od kilku lat bawią się z nami setki studentów i nie tylko, m.in. podczas Juwenaliów czy Campusu Studenckiego w Łazach. Pozytywne komentarze uczestników i uczestniczek z poprzednich edycji potwierdzają nasz profesjonalizm. Podczas sylwestra z nami poznasz mnóstwo imprezowiczów, takich jak Ty, wspólnie będziecie mogli wyszaleć się na stokach, zintegrować i przywitać nowy rok w przepięknej Szklarskiej Porębie! Gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane wspomnienia!

Buro Fundacji Jeden Uniwersytet:

ul. Ogrodowa 4/3

61-820 Poznań, Poland

NIP: 7811868954,

REGON: 301766976,

KRS: 0000388787,

BZ WBK: 22 1090 1476 0000 0001 2304 7403

Certyfikat gwarancyjny

Skontaktuj się z nami:

mail: sylwester@1uniwersytet.pl

Tel.: 697 007 058

Pracujemy w następujących godzinach: