dojazd1
Jak dotrzeć na naszego Sylwestra? Poniżej nasze 3 propozycje:

Dojazd autem

Najwygodniej i najszybciej do Wisły dostaniecie się autem. Przy naszym ośrodku znajdują się miejsca parkingowe, więc bez problemu zostawicie swoje samochody. Droga do Wisły jest naprawdę bardzo komfortowa, więc podróż na pewno minie Wam szybko!

Dojazd PKP

Może troszkę mniej wygodna opcja dojazdu, ale na pewno bardziej ekonomiczna! Z większych Polskich miasta bez problemu znajdziecie połączenie do Wisły. Proponowane przez nas połączenia Poznań (odjazd 6:28), Wrocław (odjazd 6:28 lub 7:27), Warszawa (odjazd 5:10 lub 6:30), Kraków (odjazd 7:14 lub 8:03), Katowice (tutaj połączenia macie bardzo często). Stacja PKP znajduje się zaledwie 800 m od naszego ośrodka. Zbierzcie ekipę i zacznijcie integrację już w pociągu! Zakup biletów załatwiacie we własnym zakresie 🙂

Dojazd autokarem z Katowic

Żeby ułatwić Wam dojazd na miejsce proponujemy Wam także dojazd autokarem/busem z Katowic. Autokar będzie startował koło godziny 14:00 i zawiezie Was pod sam ośrodek w Wiśle. Koszt tego autokaru to 90 zł (w obie strony) (*dojazd tym autokarem zostanie zorganizowany jeśli zostanie osiągnięta minimalna liczba chętnych).