Sylwester dla studentów w górach

sylwester studencki

Sylwester studencki - tylko Szklarska Poręba!

Mówi się, że Nowy Rok trzeba przywitać z przytupem i my się z tym zgadzamy! Być może sylwester studencki nie kojarzy się z blichtrem i przepychem, ale my wierzymy, że ten wyjątkowy czas warto spędzić w pięknej scenerii. Naszymi klientami są studenci z całej Europy i dobrze wiemy, jak sprawić, aby ta noc była niezapomniana. Gwarantujemy najniższe ceny i najwyższą jakość usług. 

Malownicza Szklarska Poręba daje ogromne możliwości aktywnego spędzania czasu i wbrew pozorom, nie tylko fanom białego szaleństwa. Zimowe wędrówki po Karkonoszach zahartują każdego mieszczucha i pozwolą na oczyszczenie umysłu przez sesją. Współpracujemy z Centrum SPA, więc jeśli potrzebujecie zmysłowego relaksu, to dobrze trafiliście. Gwarantujemy, że sylwester dla studentów w górach może być ekskluzywnym przeżyciem. Sprawdźcie nasze pakiety sylwestrowe i spełnijcie swoje marzenia! 🙂 

szklarska poręba przygoda

Narciarska przygoda

Możecie spędzić sylwestrową noc szusując po stokach Szrenicy albo próbując swoich sił na nartach biegowych. Sylwester studencki z widokiem na Łabski Szczyt rozgrzeje Wasze serca i będziecie wspominać tę noc do końca życia.

nowe smaki studenckie

Nowe smaki

Odkryjecie z nami świat szwajcarskich przysmaków, bo restauracja Swiss to perełka na kulinarnej mapie Szklarskiej Poręby. Każdy pakiet zawiera pyszny poczęstunek, a dla chętnych oferujemy syte śniadania po szalonej sylwestrowej nocy. 

sylwester kuligi

Szalony kulig

Pędzące po śniegu sanie, szczypiący mróz i niesamowity klimat gór to przepis na idealny kulig. Organizujemy kuligi z pochodniami w środku nocy i zabieramy tylko najodważniejszych śmiałków. Szampan o północy może lać się strumieniami, bo po takiej przejażdżce przyda się rozluźnienie. 

Szklarska Poręba na Sylwestra

Bez względu na to, z której części Polski przybywacie i jak daleką macie do nas drogę, będziemy na Was czekać z gorącą kolacją. Gościnność to nasze drugie imię, więc napiszcie do nas i dajcie znać, gdy miniecie Jelenią Górę. Będzie nam łatwiej przygotować się na Wasze przybycie, więc nie krępujcie się! 🙂 Oczywiście, gdybyście mieli problemy z dotarciem lub gdyby zasypał Was śnieg, przybędziemy na pomoc.

Przewiń do góry